MEXEN FA-I topná tyč 300 W, antracyt W952-0300-66
Výrobce: MEXEN
EAN: 5905315075987
Technická data: Celková délka: 426 mm Délka topného tělesa: 310 mm Barva: Antracit Topný výkon: 300W Provozní napětí: 230V/50Hz Připojovací kabel: 1,5m Závit ohřívače: G 1/2" Stupeň krytí: IP44 LED displej indikující provozní režim Dodatečná ochrana proti chodu na sucho Funkce ohřívače: - Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C - Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu na zvolené hodinové stupnici - Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač topení EAN: 5905315075987
Obchody, které prodávají MEXEN FA-I topná tyč 300 W, antracyt W952-0300-66
Zobrazit historii ceny MEXEN FA-I topná tyč 300 W, antracyt W952-0300-66
Historie nejnižsí ceny MEXEN FA-I topná tyč 300 W, antracyt W952-0300-66. Porovnání obchodů, které prodávají MEXEN FA-I topná tyč 300 W, antracyt W952-0300-66.
Sapho Termostat s časovačem, bílá ( ST
SAPHO KTX topná tyč s termostatem, s k
AQUALINE Elektrická topná tyč s termos
Sapho METRO otopné těleso 450x890 mm,