Matice pro notebook 14.0" Fhd – Innolux N140HCN-G53, Rev. C1 (non-touch) - diskuze
Matice pro notebook 14.0
0
0 hodnocení
Výrobce: Innolux
Specifikace:Výrobce: InnoluxModel: N140HCN-G53Úhlopříčka: 14.0 palceRozlišení: 1920×1080 (Full HD)Typ: IPS (široké pozorovací úhly)Povrch: matnýKonektor: 40-pin eDP (pravá strana – standardní)Verze: NON-TOUCH (běžná matrice, bez dotyku)Kompatibilita mj. z:Dell Latitude: 5400 / 5401 / 5410 / 5420 / 5421 / 7400 / 7410 / 7420A dalšími notebooky 14" FHD s 40pinovým eDP (doporučuji zkontrolovat označení starého snímače)Stav:funkční, bez mrtvých pixelůbez prasklinčistý, pěkný obrazIdeální jako náhrada nebo pro opravu notebooku.Matice je navíc chráněna pro přepravu.
Dotazy, recenze a diskuze k Matice pro notebook 14.0" Fhd – Innolux N140HCN-G53, Rev. C1 (non-touch)