Kyocera Avx 12061A270Jat2A Cap, 27Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 1206 - diskuze
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: 12061A270JAT2A
KYOCERA AVX - CAP, 27PF, 100V, 5%, C0G/NP0, 1206 - 12061A270JAT2A
Dotazy, recenze a diskuze k Kyocera Avx 12061A270Jat2A Cap, 27Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 1206
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Wima Fkp2C013301D00Jssd Cap, 3300Pf, 6
Vishay 199D105X0035A1V1E3 Tantalum Cap
Panasonic Eeeha1E220Ap Cap, 22Uf, 25V,
Panasonic Eee0Ja101Ap Cap, 100Uf, 6.3V
Vishay 199D686X9025F6V1E3 Tantalum Cap
Panasonic Eee1Ca101Ap Cap, 100Uf, 16V,
Wima Fkp2D006801D00Jssd Cap, 680Pf, 10
Panasonic Eeehbv470Uap Cap, 47Uf, 35V,
Panasonic Eeeha0J470Ar Cap, 47Uf, 6.3V
Kyocera Avx 08055A471Jat2A Cap, 470Pf,
Panasonic Eeehba151Uap Cap, 150Uf, 10V
Panasonic Eeehaa471Uap Cap, 470Uf, 10V