Kyocera Avx 12061A270Jat2A Cap, 27Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 1206
Výrobce: KYOCERA AVX
Výrobní číslo: 12061A270JAT2A
KYOCERA AVX - CAP, 27PF, 100V, 5%, C0G/NP0, 1206 - 12061A270JAT2A
Obchody, které prodávají Kyocera Avx 12061A270Jat2A Cap, 27Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 1206
Zobrazit historii ceny Kyocera Avx 12061A270Jat2A Cap, 27Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 1206
Historie nejnižsí ceny Kyocera Avx 12061A270Jat2A Cap, 27Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 1206. Porovnání obchodů, které prodávají Kyocera Avx 12061A270Jat2A Cap, 27Pf, 100V, 5%, C0G/np0, 1206.
Panasonic Eee1Ca221Uap Cap, 220Uf, 16V
Wima Mks2D031001A00Kssd Cap, 0.1Îf, 1
Wima Fkp2C014701D00Jssd Cap, 4700Pf, 6
Vishay F17102471000 Cap, 4700Pf, 20%,
RAD 330/25V RM5 Elektrolytický kondenz
Wima Fks2D011501A00Kssd Cap, 1500Pf, 1
Vishay 150D685X9035B2-B Tantalum Capac
RAD 1000/25V RM5 Elektrolytický konden
Kemet C0805C226M9Pactu Cap, 22Îf, 6.3
Vishay Bfc237012474 Capacitor Polyeste
Wima Mks4G034705B00Kssd Cap, 0.47Îf,
Panasonic Eeehac471Uap Cap, 470Uf, 16V