Kompatibilní Lenovo ADL65WLH Nabíječka na notebook 65W - diskuze
Výrobce: Výměna-dipleje.cz
Výrobní číslo: 1471668
Nabíječka na notebook Kompatibilní Lenovo ADL65WLH
Parametry: Obdélník, 20V/3,25A/65W, Záruka: 2 roky
Kategorie: Nabíječky na notebooky
Dotazy, recenze a diskuze k Kompatibilní Lenovo ADL65WLH Nabíječka na notebook 65W
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Cattara Solární nabíječka 10W rozkláda
Sandberg Powerbank USB-C PD 130W 50000
BELKIN kabel oplétaný USB-A - Lightnin
Ultra-rychlá nabíječka baterií GP Char
Panasonic NAB. CC55E ENELOOP N
Autobaterie Compass PLUS 12 V 44 Ah 36
AVACOM AVE813 - USB nabíječka pro Cano
AVACOM ALF-2 - USB nabíječka baterií L
Napájecí adaptér síťový (230V) - 2x US
Baseus Simple Mini 3 15W magnetická in