Kamera Ahd, Hd-cvi, Hd-tvi, Pal HAC-HFW1200CM-IL-A - diskuze
Kamera Ahd, Hd-cvi, Hd-tvi, Pal HAC-HFW1200CM-IL-A
0 hodnocení
Výrobce: Dahua
EAN: 06923172592071
KAMERA 4V1 DAHUA HAC-HFW1200CM-IL-A-0360B-S6
Výrobce: DAHUA
KAMERA 4V1 DAHUA HAC-HFW1200 CM-IL-A-0360B-S6Model: HAC-HFW1200CM-IL-A-0360B-S6 Hlavní vlastnosti
Kamera 2 MP Smart Dual Light HDCVI
Max. 30 kl. /s při 1080p
3D Č.
Smart Dual Light
Dosah osvětlení až 20 m
Super adapt
Vestavěný mikrofon
Pevný objektiv 3,6 mm
Možnost přepínání CVI/CVBS/AHD/TVI
Třída krytí IP67
Napájení 12 VDC
Technická specifikace Kamera Obrazový snímač CMOS 2 MP Max. Rozlišení 1920 (H) × 1080 (V) Systém skenování PS Čas závěrky elektronické závěrky PAL: 1/25 s–1/100000 sNTSC: 1/30 s–1/100000 s Min. Osvětlení 0,01 lux@F2,0 (barva, 30 IRE)0,001 lux@F2,0 (černobílá,30 IRE)0 luxů (zapnuté osvětlení) Poměr signálu k šumu >65 dB Rozsah osvětlení A:20 m (65,62 stop)Teplé světlo: 20 m (65,62 stop) Ovládání zapnutí/vypnutí iluminátoru Automaticky Počet diod 1 (teplé světlo); 1 (infračervené světlo) Regulace úhlu Otáčení:0°–360°Naklonění: 0°–90°Otočení: 0°–360°Objektiv Typ objektivu Pevná ohnisková vzdálenost Automatické zaostřování Ne Upevnění objektivu Viz materiál M12 Ohnisková vzdálenost 2,8 mm; 3,6 mm Max. Clona F2.0 Zorné pole 2,8 mm: H: 102°; V: 60°; D: 129° 3,