Jst / Japan Solderless Terminals Sh3-Sh3-28300 Lead, Socket/socket, 32-28Awg, 300Mm - diskuze
Výrobce: JST / JAPAN SOLDERLESS TERMINALS
Výrobní číslo: SH3-SH3-28300
JST / JAPAN SOLDERLESS TERMINALS - LEAD, SOCKET/SOCKET, 32-28AWG, 300MM - SH3-SH3-28300
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
PCE 215-6 16A 400V 5Pólová zásuvka spo
Schneider Electric Unica Studio dvojrá
PCE 625-6 přívodka do panelu 32A 5p 40