Jst / Japan Solderless Terminals Sh3-Sh3-28300 Lead, Socket/socket, 32-28Awg, 300Mm
Výrobce: JST / JAPAN SOLDERLESS TERMINALS
Výrobní číslo: SH3-SH3-28300
JST / JAPAN SOLDERLESS TERMINALS - LEAD, SOCKET/SOCKET, 32-28AWG, 300MM - SH3-SH3-28300
Zásuvka vestavná Bals INNOLINQ 32A 5p
Schneider Electric Unica zásuvka šroub
Schneider Electric Unica Studio Outlin
Zásuvka s dálkovým ovládáním, venkovní
Schneider Electric Unica tlačítko č.1/
Schneider Electric Unica Studio pětirá
Schneider Electric Unica Studio dvojrá
Schneider Electric Unica schodišťový v
Schneider Electric Unica televizní zás
SCAME 570.4091 Zásuvka 230V/16A třípól