Joy-it VAM10010 digitální panelový měřič Měřič proudu/napětí 0 až 99 V / 0 až 9,99 A
EAN: 4250236817897
To VAM10010 je velmi kompaktní napěťové a proudové měřicí přístroj, který pracuje v rozsahu napětí od 3,5 do 30 V a lze ji provozovat přímo přes měřicí napětí Pomocí integrovaného 0,28" displejích můžete naměřených hodnot v rozsahu až 100 V a 10 A pohodlně.Tento text byl přeložen strojově.ParametryRozměry: (d x š x v) 29 x 48 x 22 mmVnější výška: 22 mmVnější délka: 29 mmVnější šířka: 48 mmTechnologie displeje: LEDOsvětlení displeje: zelené · červenéRozhraní (součástky): 3žilovéMěřicí funkce: napětí DC · proud DCVlastnosti vestavných měřicích přístrojů: dvojitá stupniceTyp (výrobce): VAM10010Displej (counts): 6Provozní napětí (min.): 3.5 VProvozní napětí (max.): 30 VHmotnost: 20Kategorie produktu: digitální panelový měřičObsah dodávkyMěřicí přístrojEAN: 4250236817897
Obchody, které prodávají Joy-it VAM10010 digitální panelový měřič Měřič proudu/napětí 0 až 99 V / 0 až 9,99 A
Aktuálně nenabízejí žádné obchody.
Dříve prodávaly obchody:
Půhy.czZobrazit historii ceny Joy-it VAM10010 digitální panelový měřič Měřič proudu/napětí 0 až 99 V / 0 až 9,99 A
Historie nejnižsí ceny Joy-it VAM10010 digitální panelový měřič Měřič proudu/napětí 0 až 99 V / 0 až 9,99 A. Porovnání obchodů, které prodávají Joy-it VAM10010 digitální panelový měřič Měřič proudu/napětí 0 až 99 V / 0 až 9,99 A.