Emko ESM-7700.1.20.2.1/00.00/0.0.0.0 procesní ukazatel Emko procesní ukazatel
EAN: 2050006623824
ESM-7700 je procesní ukazatel teploty nebo analogového signálu. Základní varianta disponuje ukazatelem procesů univerzálním vstupem pro teplotní senzory a analogový signál, komunikačním rozhraním a reléovým výstupem. Přes dvě sloty lze zobrazení rozšířit o výstupní moduly. K dispozici jsou výstupní moduly EMO-700, výstup relé, SSR výstup, tranzistorový výstup a analogový výstup 0/4-20 mA.Tento text byl přeložen strojově.ParametryRozměry: (d x š x v) 88 x 72 x 72 mmBarva: černáVnější výška: 72 mmVnější délka: 88 mmVnější šířka: 72 mmTechnologie displeje: LEDVýška rámu: 7.2 cmVelikost rámečku: 72 mm x 7.2 cmMontážní šířka: 72 mmRozhraní: 1x RS 485 modbus RTUKrytí: čelní strana: IP65 / připojení: IP20Osvětlení displeje: červenéMěřicí funkce: teplota · napětí DC · proud · proud DCTyp (výrobce): ESM-7700.1.20.2.1/00.00/0.0.0.0Montážní hloubka: 76 mmDisplej (counts): 9999Šířka rámu: 72 mmMontážní výška: 72 mmRozsah měření univerzální (max.): 10 V · 20 mA · 5 V · 2300 °CRozsah měření univerzální (min.): 0 V · 0 mA · 4 mA · -200 °CProvozní napětí: 115 V/AC · 230 V/ACHmotnost: 270 gKategorie produktu: procesní ukazatelCertifikace: RoHSEAN: 2050006623831