Ip kamera Uniview IPC2314LE-ADF28KM-WP-BLACK (2.8mm) 4Mpx OwlView LED30 mik - diskuze
Výrobce: Uniview
EAN: 06937096334631
IP kamera UNIVIEW IPC2314LE-ADF28KM-WP-BLACK(2.8 mm) 4Mpx OwlView LED mikrofon 30 mHlavní vlastnosti:Snímač: 1/1.8" Progressive Scan CMOSRozlišení: 4 Mpix (2688 x 1520)@ 25 snímků za sekunduObjektiv: 2.8 mm @F1.0Úhel pohledu: 110 °Dosah osvětlovače bílého světla (LED): 30 mKomprese videa: Ultra 265, H.265, H.264, MJPEGVybrané funkce: BLC, 2D-DNR, 3D DNR, WDR 120 dB, ROIKoridorový režimDetekce pohybu s rozpoznáváním postavy člověka/vozidlaInteligentní analýza obrazu : vniknutí, překročení čáry (postava člověka)Vestavěný mikrofonSlot pro paměťovou kartu: Podpora karet Micro SD až do 512 GBKrytí IP67Napájení 12VDC nebo PoEDíky použití snímače s rozlišením 4Mpix (2688x1520) až 25 snímků. Kamera IPC2314LE-ADF28KM-WP-BLACK poskytuje vysoce kvalitní obraz s celou škálou detailů a přirozeným zobrazením barev i v noci. Kryt má třídu krytí IP67, což zajišťuje ochranu před nepříznivými vlivy povětrnostních podmínek. Kameru lze napájet konvenčním způsobem (z 12V napájecího zdroje) nebo přes PoE, což umožňuje přenášet data i proud pro napájení zařízení pomocí jediného kabelu, tedy počítačové kroucené spojky. Díky použití PoE je také m
Dotazy, recenze a diskuze k Ip kamera Uniview IPC2314LE-ADF28KM-WP-BLACK (2.8mm) 4Mpx OwlView LED30 mik
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Zoom PodTrak P8
Focal Listen Professional
SONOS Era 300, bílá
BEN P5712 bezdrátový zvonek
Alternativní hadice pro vysavač Bosch
PremiumCord Optický audio kabel Toslin
Finis Duo MP3 Černá/zelená
Behringer MO240
Canyon CNE-CEP3DG
Zoom PCF-6
Hubice Electrolux Bano 32 mm přepínací