Ip kamera IPC2124SB-ADF28KMC-I0 Tri-Guard 4 Mpx 2.8 mm Uniview - diskuze
Výrobce: Uniview
EAN: 06970333408511
IP kamera UNIVIEW IPC2124SB-ADF28KMC-I0 4Mpx 2.8 mm 30 m TriGuardHlavní vlastnosti:Rozlišení: 4Mpix (2688*1520)@ 25kl/sKompresjavideo: Ultra 265, H.265, H.264, MJPEGWDR 120 dBOtáčení ve třech osách: 3-AxisKoridorový režimVestavěný mikrofonVestavěný reproduktorOpticko-zvuková alarmová signalizaceInfračervený osvětlovač Smart IR do 30 mVestavěný čtečka karet uSDXC (až 256 GB)Krytí IP67Napájení 12VDC nebo PoEDíky použití snímače s rozlišením 4Mpix (2688x1520) až 25 snímků. Kamera IPC2124SB-ADF28KMC-I0 poskytuje vysoce kvalitní obraz s celou škálou detailů a přirozeným zobrazením barev. Kryt má třídu krytí IP67, což zajišťuje ochranu před nepříznivými vlivy povětrnostních podmínek. Kameru lze napájet konvenčním způsobem (z 12V napájecího zdroje) nebo přes PoE, což umožňuje přenášet data i proud pro napájení zařízení pomocí jediného kabelu, tedy počítačové kroucené spojky. Díky použití PoE je také mnohem jednodušší použít nouzové napájení celé monitorovací instalace. Podpora pro ONVIF umožňuje propojení kamery s širokou škálou řešení pro nahrávání videa – jak programovatelných, tak hardwarových.Inteligentní analýza obrazuUMD (Ultra Motion Detection) je technologie, která je mnohem přesn
Dotazy, recenze a diskuze k Ip kamera IPC2124SB-ADF28KMC-I0 Tri-Guard 4 Mpx 2.8 mm Uniview