Impulsní Napájecí Zdroj LRS-100-12 Mean Well
0 hodnocení
Výrobce: MEAN WELL
EAN: 05902887089985
Mean Well
Jednovýstupový impulsní napájecí zdroj malých rozměrů. Pozor! Pokud je napájecí zdroj určen pro nepřetržitý provoz (24H), neměl by jmenovitý proud napájecího zdroje překročit 80 % maximálního proudu. Pozor! Svorky -V jsou fyzicky kompaktní, stejně jako svorky +VTyp napájecího zdroje: Impulsní Napájecí napětí: 85 ... 264 V AC Pracovní frekvence: 47 ... 63 Hz Výstupní napětí: 12 V DC Regulace výstupního napětí: 10.2 ... 13.8 V Proudová účinnost napájecího zdroje: 8.5 A Výkon napájecího zdroje: 102 W Počet výstupů: 1 ks Zabezpečení:
Ochrana proti zkratu
Přetížení
Přepěťová ochrana
Provozní teplota / relativní vlhkost: -30 °C ... 70 °C / 20 % ... 90 % Hmotnost: 0.31 kg Rozměry: 129 x 97 x 30 mm Výrobce / Značka: MEAN WELL