Ilsi America Ism97-3251Bh-50.000Mhz Oscillator, 50Mhz, Cmos, 3.2Mm X 2.5Mm - diskuze
Ilsi America Ism97-3251Bh-50.000Mhz Oscillator, 50Mhz, Cmos, 3.2Mm X 2.5Mm
0 hodnocení
Výrobce: ILSI AMERICA
Výrobní číslo: ISM97-3251BH-50.000MHZ
ILSI AMERICA - OSCILLATOR, 50MHZ, CMOS, 3.2MM X 2.5MM - ISM97-3251BH-50.000MHZ