Ilsi America Ilcx07-Ff3F18-24.000 Mhz Crystal, 24Mhz, 18Pf, Smd, 5Mm X 3.2Mm
Výrobce: ILSI AMERICA
Výrobní číslo: ILCX07-FF3F18-24.000 MHZ
ILSI AMERICA - CRYSTAL, 24MHZ, 18PF, SMD, 5MM X 3.2MM - ILCX07-FF3F18-24.000 MHZ