Ilsi America Ism97-3251Bh-48.000 Mhz Oscillator, 48Mhz, Cmos, 3.2Mm X 2.5Mm
0 hodnocení
Výrobce: ILSI AMERICA
Výrobní číslo: ISM97-3251BH-48.000 MHZ
ILSI AMERICA - OSCILLATOR, 48MHZ, CMOS, 3.2MM X 2.5MM - ISM97-3251BH-48.000 MHZ