Abracon Abm8Gaig-12.000Mhz-8-7Z-T3 Crystal, Aec-Q200, 12Mhz, 3.2Mm X 2.5Mm
0 hodnocení
Výrobce: Abracon
Výrobní číslo: ABM8GAIG-12.000MHZ-8-7Z-T3
ABRACON - CRYSTAL, AEC-Q200, 12MHZ, 3.2MM X 2.5MM - ABM8GAIG-12.000MHZ-8-7Z-T3