Ilsi America Ilcx13-Jj3F10-16.000Mhz Crystal, 16Mhz, 10Pf, Smd, 3.2Mm X 2.5Mm
0 hodnocení
Výrobce: ILSI AMERICA
Výrobní číslo: ILCX13-JJ3F10-16.000MHZ
ILSI AMERICA - CRYSTAL, 16MHZ, 10PF, SMD, 3.2MM X 2.5MM - ILCX13-JJ3F10-16.000MHZ