Ilsi America Ilcx07-Ff5F18-12.000Mhz Crystal, 12Mhz, 18Pf, Smd, 5Mm X 3.2Mm - diskuze
Výrobce: ILSI AMERICA
Výrobní číslo: ILCX07-FF5F18-12.000MHZ
ILSI AMERICA - CRYSTAL, 12MHZ, 18PF, SMD, 5MM X 3.2MM - ILCX07-FF5F18-12.000MHZ