Ilsi America Ilcx07-Ff5F18-12.000Mhz Crystal, 12Mhz, 18Pf, Smd, 5Mm X 3.2Mm
Výrobce: ILSI AMERICA
Výrobní číslo: ILCX07-FF5F18-12.000MHZ
ILSI AMERICA - CRYSTAL, 12MHZ, 18PF, SMD, 5MM X 3.2MM - ILCX07-FF5F18-12.000MHZ
Obchody, které prodávají Ilsi America Ilcx07-Ff5F18-12.000Mhz Crystal, 12Mhz, 18Pf, Smd, 5Mm X 3.2Mm
Zobrazit historii ceny Ilsi America Ilcx07-Ff5F18-12.000Mhz Crystal, 12Mhz, 18Pf, Smd, 5Mm X 3.2Mm
Ecs Inc International Ecs-240-18-33-Jg
Ecs Inc International Ecs-80-18-5Px-Tr
Abracon Asv-20.000Mhz-Ej-T Osc, 20M, 1
Ecs Inc International Ecs-.327-6-34Rr-
Iqd Frequency Products Lfxtal035268 Cr
Abracon Abm11W-32.0000Mhz-8-D1X-T3 Cry