Hellermanntyton 321-30200 Ha67-44.4/7.4-Po-X-Bk Heatshrink, 6:1, Black, 44.4Mm, 1M - diskuze
Výrobce: HellermannTyton
Výrobní číslo: 321-30200 HA67-44.4/7.4-PO-X-BK
HELLERMANNTYTON - HEATSHRINK, 6:1, BLACK, 44.4MM, 1M - 321-30200 HA67-44.4/7.4-PO-X-BK
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Páska vázací 35cm x 4.8mm 100ks
SOLIGHT 1P06 vázací nylonové pásky, 3,
SOLIGHT 1P01 vázací nylonové pásky, 2,
Páska vázací 30cm x 3.6mm 100ks
Gembird velcro svorky 210mm, balení 10
Pásek stahovací 150 x 3,6 mm, černý,
Páska spirálová k organizaci kabeláže
Pásek stahovací 300 x 3,6 mm, černý,
Kabelová příchytka 7 mm - balení 100 k
Pásek stahovací 200 x 3,6 mm, černý,
Solight 1P03 Vázací nylonové pásky, 2,
Kabelová příchytka 8 mm - balení 100 k