GTMC-200-24-D: Glp Psu: Stmívatelný triakový Led driver 24V/2,7-8,3A, CV, IP67
0 hodnocení
Výrobce: GLP
EAN: 05902135148273
LED zdroj stmívatelný, triakový, 24V/2.7-8.3A, IP67, konstantní napětí
GLP
GTMC-200-24-D – LED zdroj 24 V 200 W s funkcí stmívání
Napájecí zdroj GTMC-200-24-D je vysoce kvalitní napájecí zdroj pro LED s konstantním napětím, výkonem 200 W a výstupním napětím 24 V DC. Je vybaven funkcí triakového stmívání (AC stmívání) a zajišťuje plynulé nastavení jasu osvětlení a vysokou provozní účinnost. Je určen pro profesionální osvětlovací instalace vyžadující spolehlivost a shodu s evropskými bezpečnostními normami.
Technická specifikace:
Výstupní napětí: 24 V ±5%Výstupní proud: 8,3 ARozsah proudu: 2,7 – 8,3 AJmenovitý výkon: 200 WRozsah vstupního napětí: 220 – 240 VACFrekvence vstupního napětí: 50 – 60 HzAC proud (typický): 1,3 A při plném zatíženíÚčinnost (typická): ≥ 92%Výkonový koeficient: ≥ 0,95 při plném zatíženíTepové frekvence a šum (max): 300 mVp-pDoba nastavení: ≤ 500 msRozsah stmívání: 1 – 100 % jmenovitého výstupního prouduTyp stmívače: triakový (fázový), kompatibilní s kapacitními nebo indukčními zatíženímiZabezpečení: přetížení, přepětí, zkrat (automatický
Obchody, které prodávají GTMC-200-24-D: Glp Psu: Stmívatelný triakový Led driver 24V/2,7-8,3A, CV, IP67
  • Historie ceny GTMC-200-24-D: Glp Psu: Stmívatelný triakový Led driver 24V/2,7-8,3A, CV, IP67
Zobrazit historii ceny GTMC-200-24-D: Glp Psu: Stmívatelný triakový Led driver 24V/2,7-8,3A, CV, IP67
Historie nejnižsí ceny GTMC-200-24-D: Glp Psu: Stmívatelný triakový Led driver 24V/2,7-8,3A, CV, IP67. Porovnání obchodů, které prodávají GTMC-200-24-D: Glp Psu: Stmívatelný triakový Led driver 24V/2,7-8,3A, CV, IP67.