GEMBIRD Tisková struna (filament) PLA, 1,75mm, 1kg, mramor, 3DP-PLA1.75-02-MAR - diskuze
Výrobce: Gembird
EAN: 8716309103725
Výrobní číslo: 3DP-PLA1.75-02-MAR
Nízká hustota: při tisku většího objemu je model je lehčí
Lze aplikovat na různé typy 3D tiskáren
Materiál: PLA, průměr 1,75 mm
Hmotnost: 1 kg
Délka: cca. 330 m
Hustota při 21,5 C: 1,25 g / cm3
Index toku taveniny v 10min, 2,16 kg: 5
Tavný bod: 190-220 C
Mez kluzu při 5mm / min: 45 MPa
Dopad Síla: 5 KJ / m2
Rozměry cívky: 165 mm průměr x 100 mm výška x 40 mm středový otvor
Materiál: PLA, průměr 1,75 mm
Hmotnost: 1 kg
Délka: cca. 330 m
Tavný bod: 190-220 C
Dopad Síla: 5 KJ / m2
Parametry
| Distribuce | CZ |
Dotazy, recenze a diskuze k GEMBIRD Tisková struna (filament) PLA, 1,75mm, 1kg, mramor, 3DP-PLA1.75-02-MAR
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Spectrum 3D filament, PLA Silk, 1,75mm
Filament Spectrum PLA Metal 1.75mm BRO
Spectrum 3D filament, S-Flex 90A, 1,75
Spectrum Filament SPECTRUM / ASA 275 /
Spectrum 3D filament, PLA High Speed,
Spectrum Filament SPECTRUM / PLA SILK
Filament Spectrum SafeGuard PLA 1.75mm