GEMBIRD Tisková struna (filament) PLA, 1,75mm, 1kg, mramor, 3DP-PLA1.75-02-MAR
Výrobce: Gembird
EAN: 8716309103725
Výrobní číslo: 3DP-PLA1.75-02-MAR
Nízká hustota: při tisku většího objemu je model je lehčí
Lze aplikovat na různé typy 3D tiskáren
Materiál: PLA, průměr 1,75 mm
Hmotnost: 1 kg
Délka: cca. 330 m
Hustota při 21,5 C: 1,25 g / cm3
Index toku taveniny v 10min, 2,16 kg: 5
Tavný bod: 190-220 C
Mez kluzu při 5mm / min: 45 MPa
Dopad Síla: 5 KJ / m2
Rozměry cívky: 165 mm průměr x 100 mm výška x 40 mm středový otvor
Materiál: PLA, průměr 1,75 mm
Hmotnost: 1 kg
Délka: cca. 330 m
Tavný bod: 190-220 C
Dopad Síla: 5 KJ / m2
Parametry
| Distribuce | CZ |
Obchody, které prodávají GEMBIRD Tisková struna (filament) PLA, 1,75mm, 1kg, mramor, 3DP-PLA1.75-02-MAR
Zobrazit historii ceny GEMBIRD Tisková struna (filament) PLA, 1,75mm, 1kg, mramor, 3DP-PLA1.75-02-MAR
Historie nejnižsí ceny GEMBIRD Tisková struna (filament) PLA, 1,75mm, 1kg, mramor, 3DP-PLA1.75-02-MAR. Porovnání obchodů, které prodávají GEMBIRD Tisková struna (filament) PLA, 1,75mm, 1kg, mramor, 3DP-PLA1.75-02-MAR.
Spectrum 3D filament, PCTG GF10, 1,75m
Spectrum 3D filament, PA6 Low Warp GF3
GEMBIRD Struna pro 3D tisk, PLA, 1,75m
Tisková struna (filament) GEMBIRD, ABS
Spectrum 3D filament, PLA High Speed,
Spectrum 80945 3D filament, PC 275, 1,
Filament Spectrum SafeGuard PLA 1.75mm
Spectrum 3D filament, PET-G FR V0, 1,7
Spectrum 3D filament, PLA SILK RAINBOW
Spectrum 3D filament, S-Flex 90A, 1,75