GEMBIRD Podstavec pod notebook NBS-2F15-05, pro notebooky do 15, 6", LED, černý - diskuze
GEMBIRD Podstavec pod notebook NBS-2F15-05, pro notebooky do 15, 6
0 hodnocení
Výrobce: Gembird
EAN: 8716309119870
Výrobní číslo: NBS-2F15-05
NBS-2F15-05
Chladicí stojan pro notebook
Udržujte svůj notebook v chladu
Nastavitelná výška pro optimální pozorovací a psací úhel
Extra tiché chladicí ventilátory prodlužují životnost notebooku
Kompaktní design, ale vhodný pro notebooky s úhlopříčkou až 15,6"
LED světlo ve ventilátorech pro příjemný světelný efekt pod notebookem
Kompaktní chladicí stojan pro notebook se dvěma ventilátory pro jakýkoli notebook (max. 15,6")
Ergonomický design s nastavitelnou výškou pro optimální úhel pohledu/ psaní
Dva tiché chladicí ventilátory zabraňují přehřátí notebooku
S praktickým průchozím konektorem USB
LED podsvícení ventilátorů
Specifikace
Materiál: kov a plast
Průměr ventilátoru: 125 x 125 x 15 mm
Nastavení výšky: 1 stupeň (0-5 stupňů)
Délka kabelu USB: 0,5 m
Konektor USB: průchozí typ (in/out)
Rozměry (D x Š x V): 340 x 250 x 23 mm (ve složeném stavu)
Spotřeba energie: 5 V, až 0,4 A
Čistá hmotnost: 0,45 kg
Systémové požadavky
Volný port USB pro napájení ventilátoru
Parametry
DistribuceCZ
Dotazy, recenze a diskuze k GEMBIRD Podstavec pod notebook NBS-2F15-05, pro notebooky do 15, 6", LED, černý