Fixed Ochranné tvrzené sklo FIXED pro Huawei Y9 (2018), 0.33 mm FIXG-303-033 - diskuze
Výrobce: FIXED
EAN: 8591680084791
Výrobní číslo: FIXG-303-033
Dotazy, recenze a diskuze k Fixed Ochranné tvrzené sklo FIXED pro Huawei Y9 (2018), 0.33 mm FIXG-303-033
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Ochrana displeje GLASS ULTRA Apple iPh
Swissten 2.5D tvrzené sklo Apple iPhon
Aligator GLASS FULL Sam S10+ černé
Swissten 2.5D tvrzené sklo Samsung Gal
FIXED 2D tvrzené sklo 0,33mm Samsung G
Tvrzené Sklo 0.3mm pro Huawei Mate 10