Fhd Led 14.0" obrazovka pro Innolux N140HCA-EAC Rev.C2 Ips matná 1920 x 1080
Výrobce: Innolux
EAN: 05906268246479
Nabízíme nový snímač s úhlopříčkou 14,0 palce, matný s rozlišením Full HD (1920 x 1080) vyrobený technologií IPS s 30pinovým konektoremv souladu s číslem dílu uvedeným v názvu aukce nebo s ním zcela kompatibilním, se stejnými parametry, specifikacemi a kvalitou.Poškodil jste si svůj notebook?Rozbili jste matrici a nevíte, co teď dělat?Žádný problém!U nás najdete přesně to, co potřebujete.Nabízíme snímač ideální pro rychlou a cenově dostupnou výměnu, díky kterému bude váš notebook opět fungovat jako nový.✅Parametry produktu▶ Stav:Nová▶ Rozdělovacílist: 1920 x 1080▶ařezání: 14.0"▶ Typ podsvícenísvětlením: Full HD▶ Typ snímače: IPS▶ Povrchová úprava matrice: matná▶ Odświeżanie: 60 Hz▶ Konektor : 30pinový▶ Dotykový displej: Ne❓ Seznam kompatibilních notebooků naleznete v sekci „Vhodné pro notebooky“, pokud váš notebook není uveden v tomto seznamu, můžete nám položit otázku pomocí tlačítka„Položte otázku“(který se nachází na pravé straně pod logem prodejce)❓ Náš tým vám rychle odpoví a pot
Obchody, které prodávají Fhd Led 14.0" obrazovka pro Innolux N140HCA-EAC Rev.C2 Ips matná 1920 x 1080
Zobrazit historii ceny Fhd Led 14.0" obrazovka pro Innolux N140HCA-EAC Rev.C2 Ips matná 1920 x 1080
Historie nejnižsí ceny Fhd Led 14.0" obrazovka pro Innolux N140HCA-EAC Rev.C2 Ips matná 1920 x 1080. Porovnání obchodů, které prodávají Fhd Led 14.0" obrazovka pro Innolux N140HCA-EAC Rev.C2 Ips matná 1920 x 1080.
Firemní baterie pro Hp Pavilion G6-122
* |Mitsu| Baterie pro Hp Slezák-Q02C S
* Baterie Movano pro Sony VPC-CW15FG/P
Enestar baterie pro Toshiba Satellite
Enestar baterie pro Dell MYJ96 KG7VF F
Firemní baterie pro Hp Pavilion G6-223
Baterie pro Lenovo X220 Thinkpad X220i
Nový 15.6" Hd displej pro Acer Aspire
Baterie Enestar pro Hp Pavilion DV5-11
6600mAh Značková baterie pro Dell DWG4
11,4V baterie pro Hp ProBook 640 G2 64