Festa 28030 SHARE20V aku úhlová bruska 125mm bez aku - diskuze
Výrobce: Festa
EAN: 8590804096757
Výrobní číslo: 28030
Aku úhlová bruska FESTA 28030
FESTA SHARE 20 V - AKU bruska je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-ion baterie 2.0 Ah a 4.0 Ah ve všech strojích takto označených Li-ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv - bez snižování jejich kapacity.
Parametry
| AKU program | Festa Share 20V |
| Akumulátor - napětí (V) | 20 |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Distribuce | CZ |
| Funkce | Soft-start |
| Hladina akustického výkonu | 98.1 dB |
| Hmotnost | 1.6 kg |
| Maximální otáčky | 8500 ot/min. |
| Napětí | 20 V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Průměr kotouče | 125 mm |
Dotazy, recenze a diskuze k Festa 28030 SHARE20V aku úhlová bruska 125mm bez aku
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Ceys sanitární, transparentní
Brusný papír Extol Premium, suchý zip,
Brusný papír Extol Premium, bal. 10ks,
Úhlová bruska Bosch GWS 9-125 S Profes
Ryobi ONE+ R18 AG-0 úhlová bruska
Bruska multifunkční, rychloupínací, 40
Ochranný obal na set 4 židlí+obdél.stů
Kotouč diamantový řezný segmentový, 23
Papír brusný výsek, suchý zip, bal. 10
kotouč diamantový řezný segmentový - s
Nerezová lžíce rohová 80×60×60 mm