Festa 28030 SHARE20V aku úhlová bruska 125mm bez aku
Výrobce: Festa
EAN: 8590804096757
Výrobní číslo: 28030
Aku úhlová bruska FESTA 28030
FESTA SHARE 20 V - AKU bruska je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-ion baterie 2.0 Ah a 4.0 Ah ve všech strojích takto označených Li-ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv - bez snižování jejich kapacity.
Parametry
| AKU program | Festa Share 20V |
| Akumulátor - napětí (V) | 20 |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Distribuce | CZ |
| Funkce | Soft-start |
| Hladina akustického výkonu | 98.1 dB |
| Hmotnost | 1.6 kg |
| Maximální otáčky | 8500 ot/min. |
| Napětí | 20 V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Průměr kotouče | 125 mm |
Obchody, které prodávají Festa 28030 SHARE20V aku úhlová bruska 125mm bez aku
Zobrazit historii ceny Festa 28030 SHARE20V aku úhlová bruska 125mm bez aku
Historie nejnižsí ceny Festa 28030 SHARE20V aku úhlová bruska 125mm bez aku. Porovnání obchodů, které prodávají Festa 28030 SHARE20V aku úhlová bruska 125mm bez aku.
papíry brusné delta, bal. 10ks, 97x140
Hladítko 40x20cm brusné FESTA
Kontaktceys, 30 ml, transparentní
Folie do dveří se zipem 1,2x2,2m
Kontaktceys, 30 ml
papíry brusné, bal. 10ks, 115x280mm, P
Ceys Total Tech Express, transparentní
kotouč diamantový řezný segmentový - s
Papír brusný výsek, suchý zip, bal. 10
Kartáč ocelový, plastová rukojeť, 240m
Kartáč drátěný 5řad plastový 275mm Ext
Lžíce zednická 180mm nerez/guma FESTA