Festa 28004 SHARE20V aku příklepový vrtací šroubovák bez aku - diskuze
Výrobce: Festa
EAN: 8590804096672
Aku příklepová vrtačka FESTA SHARE20V 28004
Výkonný společník pro každodenní vrtací a šroubovací práce. S kroutícím momentem 45 Nm zvládá širokou škálu materiálů od kovů po dřevo a plasty až po zdící materiály díky příklepu. Plynulý chod a maximální výkon zajišťuje výkonný motor a celokovová převodovka.
Součástí skupiny výrobků FESTA SHARE 20 V, které mohou využívat Li-ion baterie 2.0 Ah a 4.0 Ah, které lze dobíjet kdykoliv bez snížení jejich kapacity. Díky Li-ion technologii dochází k minimálnímu samovybíjení, což zajišťuje vždy připravené nářadí.
Aku příklepová vrtačka FESTA SHARE20V je součástí Aku programu FESTA.
Rozsah upínání sklíčidla: 2 - 13 mm
Max. utahovací moment: 45 Nm
Výhody:
Celokovová převodovka
Pogumovaná rukoje
Max. utahovací moment: 45 Nm
Výhody:
Celokovová převodovka
Pogumovaná rukoje
Parametry
| AKU program | Festa Share 20V |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Distribuce | CZ |
| Frekvence příklepu | 19200/min min-1 |
| Hladina akustického výkonu | 90 dB |
| Hmotnost | 1.7 kg |
| Maximální otáčky | 1800 ot/min. |
| Napětí | 20 V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Utahovací moment | 45 Nm |
Dotazy, recenze a diskuze k Festa 28004 SHARE20V aku příklepový vrtací šroubovák bez aku
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Zásuvný akumulátor 18 V XR Li-Ion 2,0
Heron 8896418 elektrocentrála
Sada jehlových pilníků Extol Craft 150
Dláto ploché Wood line Profi Narex - p
Aku vrtací šroubovák Einhell Power X-C
Einhell TE-CD 18 Li-i BL(2x2,0 Ah)
TUSON ELC6500T - Benzínová elektrocent
Omicron GAMA 1900L HF
Ryobi RB18L50 - 18 V lithium iontová b
Sada bitů a vrtáků 100ks kufr TSTAK De
vrtací šroubovák aku, růžový, 12V Li-i