Festa 28004 SHARE20V aku příklepový vrtací šroubovák bez aku
Výrobce: Festa
EAN: 8590804096672
Aku příklepová vrtačka FESTA SHARE20V 28004
Výkonný společník pro každodenní vrtací a šroubovací práce. S kroutícím momentem 45 Nm zvládá širokou škálu materiálů od kovů po dřevo a plasty až po zdící materiály díky příklepu. Plynulý chod a maximální výkon zajišťuje výkonný motor a celokovová převodovka.
Součástí skupiny výrobků FESTA SHARE 20 V, které mohou využívat Li-ion baterie 2.0 Ah a 4.0 Ah, které lze dobíjet kdykoliv bez snížení jejich kapacity. Díky Li-ion technologii dochází k minimálnímu samovybíjení, což zajišťuje vždy připravené nářadí.
Aku příklepová vrtačka FESTA SHARE20V je součástí Aku programu FESTA.
Rozsah upínání sklíčidla: 2 - 13 mm
Max. utahovací moment: 45 Nm
Výhody:
Celokovová převodovka
Pogumovaná rukoje
Max. utahovací moment: 45 Nm
Výhody:
Celokovová převodovka
Pogumovaná rukoje
Parametry
| AKU program | Festa Share 20V |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Distribuce | CZ |
| Frekvence příklepu | 19200/min min-1 |
| Hladina akustického výkonu | 90 dB |
| Hmotnost | 1.7 kg |
| Maximální otáčky | 1800 ot/min. |
| Napětí | 20 V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Utahovací moment | 45 Nm |
Obchody, které prodávají Festa 28004 SHARE20V aku příklepový vrtací šroubovák bez aku
Zobrazit historii ceny Festa 28004 SHARE20V aku příklepový vrtací šroubovák bez aku
BOSCH GLI DeciLED
Nabíječka náhradní pro 8895602, EXTOL
Lucerna teleskopická 6xLED Extol Light
Filtr vzduchový pro elektrocentrálu He
Nástavec pro 8897210 (vnitřní + vnější
Svářečská kukla samostmívací GEKO čern
Elektrocentrála benzínová 7,5HP/3,5kW,
Šroubovák hodinářský s bity 50ks Festa
Hlavice nástrčné rázové, sada 3ks, 1/2
Einhell TH-CD 12-2 Li
Baterie akumulátorová 14,4V, Li-ion, 1