Epcos (Tdk) B32320I4276K000 Cap, 27Uf, 450V, Film, Wire Leaded - diskuze
Výrobce: EPCOS (TDK)
Výrobní číslo: B32320I4276K000
EPCOS (TDK) - CAP, 27UF, 450V, FILM, WIRE LEADED - B32320I4276K000
Dotazy, recenze a diskuze k Epcos (Tdk) B32320I4276K000 Cap, 27Uf, 450V, Film, Wire Leaded
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Kemet A700D476M12Rate025 Cap, 47Uf, 12
Wima Mks4G034705B00Kssd Cap, 0.47Îf,
Panasonic Eeeha1A101Ap Cap, 100Uf, 10V
Panasonic Eeehb1H6R8R Cap, 6.8Uf, 50V,
RAD 470/25V RM5 Elektrolytický kondenz
Panasonic Eeehb0G221P Cap, 220Uf, 4V,
Panasonic Eeeha0J220Ar Cap, 22Uf, 6.3V
Panasonic Eeehb1E330P Cap, 33Uf, 25V,
Panasonic Eee1Ha010Nr Cap, 1Uf, 50V, A
Panasonic Eeeha1E220Ap Cap, 22Uf, 25V,