Epcos (Tdk) B32320I4276K000 Cap, 27Uf, 450V, Film, Wire Leaded
Výrobce: EPCOS (TDK)
Výrobní číslo: B32320I4276K000
EPCOS (TDK) - CAP, 27UF, 450V, FILM, WIRE LEADED - B32320I4276K000
Obchody, které prodávají Epcos (Tdk) B32320I4276K000 Cap, 27Uf, 450V, Film, Wire Leaded
Zobrazit historii ceny Epcos (Tdk) B32320I4276K000 Cap, 27Uf, 450V, Film, Wire Leaded
Historie nejnižsí ceny Epcos (Tdk) B32320I4276K000 Cap, 27Uf, 450V, Film, Wire Leaded. Porovnání obchodů, které prodávají Epcos (Tdk) B32320I4276K000 Cap, 27Uf, 450V, Film, Wire Leaded.
Wima Fkp2D001501D00Jssd Cap, 150Pf, 10
Wima Mks4C034703C00Kssd Cap, 0.47Îf,
Wima Smdtd02220Qa00Kp00 Cap, 0.022Îf,
RAD 1000/25V RM5 Elektrolytický konden
Wima Mks2C023301A00Kssd Cap, 0.033Îf,
Wima Mks2 0.015Uf +/-10% 63V Cap, 0.01