Držák Tv stolek velkoformátový monitor Wall Gembird TVS-100F-01 - diskuze
Držák Tv stolek velkoformátový monitor Wall Gembird TVS-100F-01
0 hodnocení
Výrobce: Gembird
EAN: 08716309128421
Výrobní číslo: i654_TVP051252
GEMBIRD Environmentální certifikát (udržitelného rozvoje): RoHS Barva produktu: Černá Materiál pouzdra: Ocel Hloubka produktu: 570 mm Hmotnost produktu: 26,1 kg Šířka produktu: 1050 mm Výška produktu: 1785 mm Typ balení: Krabička Hloubka balení: 90 mm Montážní sada: Ano Uživatelská příručka: Ano Kolečka: Ano Počet koleček: 4 ks Montážní rozhraní panelu: 300 x 300 mm, 800 x 600 mm, 400 x 200, 800 x 400 mm, 600 x 400, 300 x 200 mm, 200 x 200 mm, 400 x 400 mm, 400 x 300 mm Maximální nosnost: 150 kg Maximální velikost obrazovky: 2,54 m (100") Počet podporovaných displejů: 1 Minimální velikost obrazovky: 94 cm (37") Maxim