Displej na notebook LP156WFC(SP)(K2) 15,6“ 30pin FHD LED Slim IPS NanoEdge - Matný
Výrobce: Výměna-dipleje.cz
Výrobní číslo: 1471680
Stav: Nový
Záruka: 2roky
Třída: A+ bez vadných pixelů
Velikost: 15,6" (13.6"x7.6") SLIM NanoEdge
Rozlišení: (1920x1080 FullHD) IPS
Konektor: 30 pin eDP
Podsvícení: LED
Poznámka: Samostatný displej bez dotykového skla
Povrch displeje: Matný
Šířka elektroniky: 280mm
Záruka: 2roky
Třída: A+ bez vadných pixelů
Konektor: 30 pin eDP
Podsvícení: LED
Povrch displeje: Matný
Šířka elektroniky: 280mm
Obchody, které prodávají Displej na notebook LP156WFC(SP)(K2) 15,6“ 30pin FHD LED Slim IPS NanoEdge - Matný
Zobrazit historii ceny Displej na notebook LP156WFC(SP)(K2) 15,6“ 30pin FHD LED Slim IPS NanoEdge - Matný
Historie nejnižsí ceny Displej na notebook LP156WFC(SP)(K2) 15,6“ 30pin FHD LED Slim IPS NanoEdge - Matný. Porovnání obchodů, které prodávají Displej na notebook LP156WFC(SP)(K2) 15,6“ 30pin FHD LED Slim IPS NanoEdge - Matný.