Diodes Inc. Smcj33Ca-13-F Tvs Diode, Bidir, 33V, 1.5Kw, Do-214Ab - diskuze
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: SMCJ33CA-13-F
DIODES INC. - TVS DIODE, BIDIR, 33V, 1.5KW, DO-214AB - SMCJ33CA-13-F
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Smcj33Ca-13-F Tvs Diode, Bidir, 33V, 1.5Kw, Do-214Ab
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Vishay Vemd4110X01 Photodiode, Aec-Q10
Broadcom Hsmc-C120 Led, Smd, 0603, R/a
Diodes Inc. Dz9F3V9S92-7 Zener Diode,
Vishay Tzmc5V1-Gs18 Zener Diode, Aec-Q
Vishay Smaj12Ca-E3/61 Tvs Diode, 400W,
Littelfuse V130La10Ap Varistor, 38.0J,
Vishay Zmy5V6-Gs08 Diode, Zener, 1W, 5