Diodes Inc. Smaj51Ca-13-F Tvs Diode, Bidir, 51V, 400W, Do-214Ac
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: SMAJ51CA-13-F
DIODES INC. - TVS DIODE, BIDIR, 51V, 400W, DO-214AC - SMAJ51CA-13-F
Obchody, které prodávají Diodes Inc. Smaj51Ca-13-F Tvs Diode, Bidir, 51V, 400W, Do-214Ac
Zobrazit historii ceny Diodes Inc. Smaj51Ca-13-F Tvs Diode, Bidir, 51V, 400W, Do-214Ac
Historie nejnižsí ceny Diodes Inc. Smaj51Ca-13-F Tvs Diode, Bidir, 51V, 400W, Do-214Ac. Porovnání obchodů, které prodávají Diodes Inc. Smaj51Ca-13-F Tvs Diode, Bidir, 51V, 400W, Do-214Ac.
Vishay Smbj9.0A-E3/52 Tvs Diode, 600W,
Vishay Bzx85C13-Tap Diode, Zener, 13V,
Vishay Vemd5080X01 Photodiode, Aec-Q10
Onsemi Gbu8K Bridge Rectifier, 8A, 800
Stmicroelectronics Bta12-600Bwrg Triac
Diodes Inc. Sbrt3U60P1Q-7 Schottky Rec
Nexperia Bzx585-B11,115 Zener Diode, A
Vishay Zmy5V6-Gs08 Diode, Zener, 1W, 5
Vishay Tzmb22-Gs08 Zener Diode, Aec-Q1
Vishay Smbj20Ca-E3/52 Tvs Diode, 600W,
Diodes Inc. Bat54Aw-7-F Schottky Recti
Littelfuse Qj8030Lh4Tp Triac, 800V, 30