Diodes Inc. Smbj15Ca-13-F Tvs Diode, Bidir, 15V, 600W, Do-214Aa - diskuze
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: SMBJ15CA-13-F
DIODES INC. - TVS DIODE, BIDIR, 15V, 600W, DO-214AA - SMBJ15CA-13-F
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Smbj15Ca-13-F Tvs Diode, Bidir, 15V, 600W, Do-214Aa
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Vcc (Visual Communications Company) 10
Stmicroelectronics Stps2150A Diode, Sc
Nexperia Bat54Cv,115 Schottky Diode, D
Stmicroelectronics Bta20-600Cwrg Triac
Nexperia Bzv85-C24,113 Zener Diode, 24
Littelfuse V130La10Ap Varistor, 38.0J,
Littelfuse Smdj160Ca Tvs Diode, Bidir,
Vishay Sl03-Gs08 Diode, Schottky, 1.1
Littelfuse V24Za50P Varistor, 100J, 14
Stmicroelectronics Acs108-8Sn-Tr Triac
Onsemi 1Sma5914Bt3G Diode, Zener 3.6V