Diodes Inc. Smaj51Ca-13-F Tvs Diode, Bidir, 51V, 400W, Do-214Ac - diskuze
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: SMAJ51CA-13-F
DIODES INC. - TVS DIODE, BIDIR, 51V, 400W, DO-214AC - SMAJ51CA-13-F
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Smaj51Ca-13-F Tvs Diode, Bidir, 51V, 400W, Do-214Ac
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Nexperia Bzx84-A12,215 Zener Diode, Ae
Vishay Byv28-200-Tap Diode, Ultrafast,
Vishay Smf24A-E3-08 Diode, Esd Protect
Littelfuse 1.5Ke82Ca Tvs Diode, Bidir,
Diodes Inc. D3V3Hn1B2Lp-7B Esd Protect
Littelfuse P4Sma440A Tvs Diode, Unidir
Vishay Smaj12Ca-E3/61 Tvs Diode, 400W,
Vishay Smbj58A-E3/52 Tvs Diode, 600W,