Diodes Inc. Smaj20A-13-F Tvs Diode, Unidir, 20V, 400W, Do-214Ac - diskuze
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: SMAJ20A-13-F
DIODES INC. - TVS DIODE, UNIDIR, 20V, 400W, DO-214AC - SMAJ20A-13-F
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Smaj20A-13-F Tvs Diode, Unidir, 20V, 400W, Do-214Ac
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Diodes Inc. Dt1452-02Soq-7 Esd Protect
Onsemi Bax16Tr Diode, Small Signal, Do
Vishay 1N4742A-Tr Diode, Zener, 12V, 1
Vishay Bav103-Gs08 Diode, Switching, M
Vishay 1N5245B-Tr Diode, Zener, V, 0.5
Onsemi Rfd14N05Lsm Mosfet, N, Logic, D
Nexperia 2N7002Bkvl Mosfet, N-Ch, 60V,
Nexperia Bzb84-C47,215 Zener Array, Ae
Vishay Smbj13A-E3/52 Tvs Diode, 600W,