Diodes Inc. Smaj20A-13-F Tvs Diode, Unidir, 20V, 400W, Do-214Ac
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: SMAJ20A-13-F
DIODES INC. - TVS DIODE, UNIDIR, 20V, 400W, DO-214AC - SMAJ20A-13-F
Obchody, které prodávají Diodes Inc. Smaj20A-13-F Tvs Diode, Unidir, 20V, 400W, Do-214Ac
Zobrazit historii ceny Diodes Inc. Smaj20A-13-F Tvs Diode, Unidir, 20V, 400W, Do-214Ac
Historie nejnižsí ceny Diodes Inc. Smaj20A-13-F Tvs Diode, Unidir, 20V, 400W, Do-214Ac. Porovnání obchodů, které prodávají Diodes Inc. Smaj20A-13-F Tvs Diode, Unidir, 20V, 400W, Do-214Ac.
Vishay Vs-100Mt160Pbpbf Diode, Bridge
Vishay 1N4150-T/r Diode, Small Signal,
Diodes Inc. Sdm20U40Q-7 Schottky Recti
Vishay Es07B-Gs18 Diode, Small Signal,
Diodes Inc. Smaz20-13-F Zener Diode, 2
Vishay Zmy33-Gs08 Diode, Zener, 1W, 33
Vishay Smbj60A-E3/52 Tvs Diode, 600W,
Vishay Sm6T6V8Ca-E3/52 Tvs Diode, 600W
Diodes Inc. Dt1140-04Lpq-7 Esd Protect
Littelfuse Smaj75Ca Tvs Diode, Bidir,
Littelfuse 5.0Smdj90Ca Tvs Diode, Bidi
Onsemi 1Sma5914Bt3G Diode, Zener 3.6V