Diodes Inc. Smaj16A-13-F Tvs Diode, 16V, 400W, Do-214Ac/sma - diskuze
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: SMAJ16A-13-F
DIODES INC. - TVS DIODE, 16V, 400W, DO-214AC/SMA - SMAJ16A-13-F
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Smaj16A-13-F Tvs Diode, 16V, 400W, Do-214Ac/sma
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Littelfuse 1.5Smc68Ca Tvs Diode, Bidir
Vishay Tzmc43-Gs08 Zener Diode, Aec-Q1
Vishay P6Ke200A-E3/54 Tvs Diode, 600W,
Infineon Bas16E6327Htsa1 Diode, Switch
Diodes Inc. Dz9F3V0S92-7 Zener Diode,
Vishay Bat43W-E3-08 Sml Sgnl Schottky