Diodes Inc. Smaj16A-13-F Tvs Diode, 16V, 400W, Do-214Ac/sma
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: SMAJ16A-13-F
DIODES INC. - TVS DIODE, 16V, 400W, DO-214AC/SMA - SMAJ16A-13-F
Obchody, které prodávají Diodes Inc. Smaj16A-13-F Tvs Diode, 16V, 400W, Do-214Ac/sma
Zobrazit historii ceny Diodes Inc. Smaj16A-13-F Tvs Diode, 16V, 400W, Do-214Ac/sma
Historie nejnižsí ceny Diodes Inc. Smaj16A-13-F Tvs Diode, 16V, 400W, Do-214Ac/sma. Porovnání obchodů, které prodávají Diodes Inc. Smaj16A-13-F Tvs Diode, 16V, 400W, Do-214Ac/sma.
Vishay Smbj10A-E3/52 Tvs Diode, 600W,
Diodes Inc. Bzt585B6V8Tq-7 Zener Diode
Littelfuse V120Za6P Varistor, 22.0J, 7
Diodes Inc. Dmt10H032Lfdf-7 Mosfet, N-
Dialight 607-3132-130F Panel Mount Ind
Diodes Inc. Bzt585B2V4Tq-7 Zener Diode
Vishay Smbj22A-E3/52 Tvs Diode, 600W,
Vishay Tzmb13-Gs08 Zener Diode, Aec-Q1
Vishay Zmy5V6-Gs08 Diode, Zener, 1W, 5
Onsemi 1Sma5914Bt3G Diode, Zener 3.6V