Diodes Inc. Dmth8008Spsq-13 Mosfet, N-Ch, 80V, 92A, 175Deg C, 1.6W - diskuze
Diodes Inc. Dmth8008Spsq-13 Mosfet, N-Ch, 80V, 92A, 175Deg C, 1.6W
0 hodnocení
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: DMTH8008SPSQ-13
DIODES INC. - MOSFET, N-CH, 80V, 92A, 175DEG C, 1.6W - DMTH8008SPSQ-13
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Dmth8008Spsq-13 Mosfet, N-Ch, 80V, 92A, 175Deg C, 1.6W