Diodes Inc. Dmth8008Spsq-13 Mosfet, N-Ch, 80V, 92A, 175Deg C, 1.6W
0 hodnocení
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: DMTH8008SPSQ-13
DIODES INC. - MOSFET, N-CH, 80V, 92A, 175DEG C, 1.6W - DMTH8008SPSQ-13
Obchody, které prodávají Diodes Inc. Dmth8008Spsq-13 Mosfet, N-Ch, 80V, 92A, 175Deg C, 1.6W
  • Historie ceny Diodes Inc. Dmth8008Spsq-13 Mosfet, N-Ch, 80V, 92A, 175Deg C, 1.6W
Zobrazit historii ceny Diodes Inc. Dmth8008Spsq-13 Mosfet, N-Ch, 80V, 92A, 175Deg C, 1.6W
Historie nejnižsí ceny Diodes Inc. Dmth8008Spsq-13 Mosfet, N-Ch, 80V, 92A, 175Deg C, 1.6W. Porovnání obchodů, které prodávají Diodes Inc. Dmth8008Spsq-13 Mosfet, N-Ch, 80V, 92A, 175Deg C, 1.6W.