Diodes Inc. Bzt585B3V6Tq-7 Zener Diode, 3.6V, 0.35W, Sod-523 - diskuze
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: BZT585B3V6TQ-7
DIODES INC. - ZENER DIODE, 3.6V, 0.35W, SOD-523 - BZT585B3V6TQ-7
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Bzt585B3V6Tq-7 Zener Diode, 3.6V, 0.35W, Sod-523
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Vishay Vs-40Mt160Pbpbf Diode, Bridge R
Diodes Inc. D15V0Ha1U2Lp-7B Esd Protec
Vishay Smbj51A-E3/52 Tvs Diode, 600W,
Littelfuse V56Za2P Varistor, 2.3J, 35V