Broadcastový monitor Seetec SC173-HD-56 17,3" Rack Mount - diskuze
Výrobce: Seetec
EAN: 06971863812915
SC173-HD-56 je vybaven sadou funkcí podporujících práci operátora, včetně peakingu, check fieldu, zoomu, fixy bezpečnosti a středu záběru, funkce zmrazení obrazu, otáčení a odrazu obrazu a regulace teploty barev. Pevné kovové pouzdro zajišťuje odolnost a napájení 12 V DC umožňuje snadnou inte
Parametry
| Distribuce | CZ |
| Rozlišení displeje | 1920 × 1080 px (Full HD) |
| Velikost displeje | 17.3 \" |
| Značka | SEETEC |
Dotazy, recenze a diskuze k Broadcastový monitor Seetec SC173-HD-56 17,3" Rack Mount
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
IRIX filtr ND32 Edge 95 mm
TTArtisan Af 27mm F2.8 FujiFilm Fx čer
IRIX filtr ND128 Edge 95 mm
Filtr Irix Edge 100 Soft nano ND32 pol
Mřížka pro GlareOne Beauty Dish Softbo
Dalekohled Opticon Apollo 70F300AZ
SmallRig 2002 Rosette Handle Kit rukoj
Objektiv 7Artisans 35mm F1.4 Leica M W