Broadcastový monitor Seetec SC173-HD-56 17,3" Rack Mount
Výrobce: Seetec
EAN: 06971863812915
SC173-HD-56 je vybaven sadou funkcí podporujících práci operátora, včetně peakingu, check fieldu, zoomu, fixy bezpečnosti a středu záběru, funkce zmrazení obrazu, otáčení a odrazu obrazu a regulace teploty barev. Pevné kovové pouzdro zajišťuje odolnost a napájení 12 V DC umožňuje snadnou inte
Parametry
| Distribuce | CZ |
| Rozlišení displeje | 1920 × 1080 px (Full HD) |
| Velikost displeje | 17.3 \" |
| Značka | SEETEC |
Obchody, které prodávají Broadcastový monitor Seetec SC173-HD-56 17,3" Rack Mount
Zobrazit historii ceny Broadcastový monitor Seetec SC173-HD-56 17,3" Rack Mount
Historie nejnižsí ceny Broadcastový monitor Seetec SC173-HD-56 17,3" Rack Mount. Porovnání obchodů, které prodávají Broadcastový monitor Seetec SC173-HD-56 17,3" Rack Mount.
7Artisans 50mm F1.05 Apo Sony E, plný
Irix Edge Light Pollution (se) 95mm fi
Teleskopický dalekohled se stativem 54
TTArtisan Af 27mm F2.8 Sony E-mount no
Aputure Nova Barn Doors
Datacolor SpyderCheckr 24 barevných vz
Filtr Irix Edge ND8 95mm
Godox VSA-11T Sada korekčních filtrů
Objektiv Aputure F10 Fresnel
Filtr Irix Edge 100 Soft nano ND32 pol
Termovize Lynx Pro LH25 kamera Hikmicr
IRIX filtr ND32 Edge 95 mm