Bezdrátová Nabíječka 3v1 Tech-protect QI15W-A45 Magnetic Magsafe Bílá - diskuze
Bezdrátová Nabíječka 3v1 Tech-protect QI15W-A45 Magnetic Magsafe Bílá
0 hodnocení
Výrobce: TECH-PROTECT
EAN: 05906302375615
✨ Tech-Protect A45 3v1 Magnetic Stand & Wireless Charger pro MagSafe, Qi, 15W ✨Pro zařízení kompatibilní s nabíjením Qi a MagSafeBarevná varianta: Bílá (bílá)Materiál: ABS, zincKompatibilní s technologií MagSafe, QiVstupní výkon (USB-C): 9V/3A, 12V/2.5AVýstupní výkon (smartphone): 5W / 7.5W / 10W / 15W ⚜Výstupní výkon (sluchátka): až 5 W (AirPods 2 W)Výstupní výkon (hodinky): až 3 WPodporuje hodinky Apple Watch a Samsung Galaxy WatchMagnetické, pevné připojení k zařízením MagSafeLED dioda informující o nabíjení zařízeníVestavěný systém ochrany proti přehřátí a přepětíKód produktu: 5906302375615Součástí balení: Indukční nabíječka 3v1, kabel USB-C na USB-C 100 cm, návod v angličtiněPro dosažení nejlepšího efektu nabíjení všech zařízení doporučujeme použít nabíječku o výkonu minimálně 40 W, která podporuje technologii Power Delivery.⚡ Tři zařízení? Pro tuto chladničku to není žádný problém!Sníte o pořádku na stole bez zamotaných kabelů? Tech-Protect QI15W-A45 umožňuje nabíjení telefonu, hodinek a sluchátek díky pohodlnému indukčnímu systému MagSafe. Stačí jedno nabíjecí místo pro všechna va?