Baterie do vysavače Bosch, akumulátor 21.6V 2Ah BBH32101, 828BPV216 - diskuze
Výrobce: Gares
EAN: 05904395126442
NOVÝ AKUMULÁTOR GARES® Bosch BBH32101, 828BPV216 21,6V 2Ah Li-Ion
světlo
odolný
spolehlivý
skvěle padnoucí
zajišťující pružnost
zaručuje dlouhou práci
světlo
odolný
spolehlivý
skvěle padnoucí
zajišťující pružnost
zaručuje dlouhou práci
Dotazy, recenze a diskuze k Baterie do vysavače Bosch, akumulátor 21.6V 2Ah BBH32101, 828BPV216
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Hubice Electrolux Bano 32 mm přepínací